Doktorandi FSU autori izložbe „Tri perspektive”

/ / Vesti / 6. 06. 2019.

Doktorandi vizuelnih umetnosti sa Fakulteta savremenih umetnosti zajednički su napravili izložbu „Tri perspektive”, koja je postavljena 25. aprila u zgradi FSU.

Njih troje – Nikolija Tubić, Ana Fafulić i Miroljub Matović – zajednički su napravili postavku koja je nastala kao rezultat rada na predmetu Interdisciplinarna istraživanja u oblasti vizuelnih komunikacija. Na ovaj način su objedinili i zaokružili ideju kojom su se bavili na predmetu Interdisciplinarna istraživanja u okviru vizuelnih komunikacija kod prof. Dušanke Komnenić.

Autori odgovarali na kompleksna pitanja posmatrača

Naši doktorandi su uspešno prikazali autentične interpretacije i sopstvenim radovima mapirali mesta u širokoj areni savremene umetnosti.

Nikolija Tubić, Ana Fafulić i Miroljub Matović razgovarali su i sa publikom, gde su predstavili svoje radove, a potom odgovarali na kompleksna pitanja posmatrača.

Fakultet savremenih umetnosti ponosan je na svoje doktorande, a na slikama možete pogledati kako je bilo na otvaranju izložbe „Tri perspektive”.