Izložba studenata doktorskih studija slikarstva „Tri perspektive” na FSU

/ / Vesti / 23. 04. 2019.

Veliko nam je zadovoljstvo da vas pozovemo na otvaranje izložbe „Tri perspektive”, čiji su autori studenti doktorskih studija slikarstva sa Fakulteta savremenih umetnosti.

Izložba se otvara u četvrtak, 25. aprila, u 17 časova u zgradi Fakulteta savremenih umetnosti, a ulaz je besplatan.

Autori vas pozivaju na razgovor o izložbi

Izložba „Tri perspektive” delo je troje doktoranada FSU: Nikolije Tubić, Ane Fafulić i Miroslava Matovića, a pod mentorstvom prof. dr Dušanke Komnenić. Nastala je kao rezultat rada na predmetu Interdisciplinarna istraživanja u oblasti vizuelnih komunikacija.

Autori vas pozivaju na druženje i razgovor o izložbi, koji će početi u četvrtak, 25. aprila, u 17 časova na FSU.

Dođite da podržite umetnost i da u prijatnoj atmosferi uživate u delima naših doktoranada.

Dobro došli na FSU!