KONKURS ZA IZBOR U ZVANJE I ZASNIVANJE RADNOG ODNOSA NASTAVNIKA

/ / Vesti / 6. 03. 2023.

Na osnovu člana 30, stav 1, tačka 10 Statuta Univerziteta Privredna akademija u Novom Sadu Fakulteta savremenih umetnosti u Beogradu (broj: 50/2019 od 27. 3. 2019. godine), dekan Fakulteta raspisuje

KONKURS ZA IZBOR U ZVANJE I ZASNIVANJE RADNOG ODNOSA NASTAVNIKA

Za izbor 1 (jednog) Docenta u zvanje i zasnivanje radnog odnosa, za užu umetničku oblast Dizajn enterijera, i to sa punim/nepunim radnim vremenom.

Uslovi: Svi kandidati moraju ispunjavati opšte i posebne uslove za izbor koji su propisani Zakonom o visokom obrazovanju („Sl. glasnik RS”, br. 88/2017, 73/2018, 27/2018 – dr. zakon, 67/2019, 6/2020 – dr. zakoni, 11/2021 – autentično tumačenje, 67/2021 i 67/2021 – dr. zakon), Statutom Univerziteta Privredna akademija u Novom Sadu Fakulteta savremenih umetnosti u Beogradu (50/2019 od 27. 3. 2019. godine) i Pravilnikom o bližim uslovima za izbor u zvanje i zasnivanja radnog odnosa nastavnika i saradnika Univerziteta Privredna akademija u Novom Sadu Fakulteta savremenih umetnosti (broj: 46/2023 od datuma: 08. 02. 2023. godine).

Prijave sa pratećim prilozima (kojima se dokazuje ispunjavanje uslova koji se traže za zvanje u užu naučnu, odnosno umetničku oblast za koje se kandidat bira) podnose se u roku od 15 dana od dana objavljivanja Konkursa na adresu: Fakultet savremenih umetnosti, Ulica Svetozara Miletića br. 12, Beograd, sa naznakom „Prijava na Konkurs”.

Кandidat koji se prijavljuje na konkurs podnosi:

• prijavu
  • popunjen Obrazac prijave po objavljenom konkursu (Obrazac 2 na linku)
  • relevantna dokumenta kojima dokazuje da ispunjava uslove iz konkursa.

Dekan
Prof. dr Dragan Ćalović