KONKURS ZA STUDENTSKU NAGRADU „NEDA DEPOLO”

/ / Konkursi / 5. 06. 2019.

Zanimljiv izazov za sve studente kreativce! Radio Beograd raspisao je konkurs za studentsku nagradu „Neda Depolo”, koja se dodeljuje za kreativni doprinos radio-izrazu.

U konkurenciju za nagrade ući će sva radiofonska ostvarenja svih žanrova nastala od 1. septembra 2018. do 31. avgusta 2019. godine. Prijave za konkurs mogu podneti sami autori, drugi pojedinci, katedre, fakulteti i medijske kuće.

KONKURS TRAJE DO 1. SEPTEMBRA, PRVA NAGRADA 1.000 EVRA

Prijavu za konkurs i rad, snimljen na CD-u, u audio-formatu, potrebno je dostaviti do 1. septembra Sekretarijatu Radio Beograda 2 (lokal sa portirnice Radija 3170), radnim danom od 9:00 do 15:00, ili poslati poštom na adresu: Radio Beograd 2, Hilandarska 2, 11000 Beograd, sa napomenom: Za konkurs „Neda Depolo”.

Najbolje očekuju vredne nagrade. Prva nagrada sastoji se od Povelje i 1.000 evra iz fonda „Neda Depolo”. Druga i treća nagrada sastoje se od Povelje i digitalnog snimača zvuka, koji daruje firma Kompani-digiTV d. o. o. iz Beograda.

Sve dodatne informacije možete dobiti putem telefona 011/65-53-173, a prijavu za konkurs možete preuzeti ovde.