Predstava „Viza” pred publikom u Krnjevu

/ / Pozorište Portal, Vesti / 24. 04. 2018.

Studenti glume sa Fakulteta savremenih umetnosti gostovali su sa predstavom „Viza” na festivalu Dani Brane Damnjanovića u Krnjevu. Predstava je odigrana u Kulturnom centru u čast pobednika festivala.

Predstavu „Viza” režirala je profesorka Vida Ognjenović, a na sceni su zablistali glumci sa njene klase.

Puna sala velikim aplauzom nagradila mlade glumce

Publika iz Krnjeva do kraja je napunila salu Kulturnog centra, a predstavu je napustila i više nego zadovoljna. Mlade glumce sa FSU nagradili su dugim gromoglasnim aplauzom.

Ljubazni domaćini priredili su studentima sa FSU iznenađenje posle odigrane predstave. Organizovali su im gozbu na samoj sceni, gde su nastavili sa druženjem u dobroj atmosferi.

Pogledajte kako je bilo u Krnjevu na izvođenju predstave „Viza”.