Prijavite se za stipendiju londonskog univerziteta Grinič

/ / Konkursi / 6. 05. 2020.

Grinič (Greenwich), ugledni univerzitet iz Velike Britanije sa sedištem u Londonu, raspisao je i ove godine konkurs za stipendije za novu generaciju studenata.

Otvoren konkurs za stipendiranje na Univerzitetu Grinič

Ovaj univerzitet jedan je od onih koji sa pravom nose epitet internacionalni, jer na njemu studije pohađaju studenti iz preko 140 zemalja iz celog sveta. Grinič odvaja veliki deo novca kako bi stipendirao one najbolje i najtalentovanije mlade ljude koji žele da se usavršavaju baš tu.

Za stipendiju mogu da se prijave samo oni studenti koji su ove godine upisali bilo osnovne, bilo master studije, dakle samo generacija 2020/21. Univerzitet ohrabruje svoje studente da prelaze sopstvene granice, da razvijaju talenat i svoj pogled na svet. Stipendija koja nosi naziv „The International Scholarship Award” osmišljena je tako da pomogne studentima željnim novih znanja i vidika da studiraju u Londonu i da prošire njihovu internacionalnu zajednicu.

Šta treba da uradite da biste se prijavili za stipendiju?

Jednostavno je: napišite motivaciono pismo u kojem objašnjavate zašto ste baš vi prava osoba za stipendiju i zašto želite da studirate na Univerzitetu Grinič, kao i svoju biografiju, i pošaljite na imejl-adresu: ugreenwich@englandmail.com.

Koje kriterijume treba da ispunjavate?

• Morate biti stariji od 18 godina.
  • Ne morate biti državljanin Velike Britanije.
  • Sami snosite troškove taksi koje plaćate kao studenti koji nisu državljani Velike Britanije.
  • Ne smete imati nikakve druge stipendije bilo fakulteta, bilo neke druge organizacije.

Za sva dodatna pitanja i nejasnoće, možete kontaktirati direktno sa Univerzitetom Grinič putem imejl-adrese: ugreenwich@englandmail.com.

Srećno!