Studentkinja FSU Aleksandra Sinđelić dobila uloge u popularnim TV serijama

/ / Vesti / 20. 04. 2023.

Aleksandra Sinđelić, student dramskih umetnosti na Fakultetu savremenih umetnosti, dobila je ulogu u seriji „Zakopane tajne”, koja se trenutno emituje na televiziji „Pink”. Lik kog Aleksandra tumači zove se Gugula.

Tokom snimanja serije „Zakopane tajne” Aleksandra je imala čast i zadovoljstvo da deli kadar sa brojnim poznatim glumcima domaće scene, kao što su Milutin Mima Karadžić, Marko Jovičić, Stefan Radonjić, Nada Macanković i Jelena Jovičić.

Aleksandrin lik (Gugula) radi u pozorištu i član je pozorišnog ansambla, čiji sastav broji osam glumaca. Članovi ansambla često su u sukobu sa upravnicom pozorišta (Jelenom Jovičić) usled otkazivanja predstave zbog manjka publike.

Aleksandra može da se pohvali još jednim pojavljivanjem na velikim ekranima. Naime, u seriji „12 reči” Aleksandra je glumila recepcionerku hotela i na taj način je dobila priliku da u hotelu ugosti Viktora Savića i Ivanu Vuković.

Podelite i vi svoj uspeh sa nama, a mi ćemo se potruditi da se za vaša umetnička dostignuća čuje!