Velike pogodnosti za zaposlene: Studirajte na FSU dok radite

Svima onima koji bi želeli da studiraju ono što vole, ali nisu sigurni da li mogu da usklade studentske obaveze sa punim radnim vremenom i karijerom, kao i onima koji misle da je previše kasno da se vraćaju studentskom životu a hteli bi da steknu znanja koja im mogu obezbediti nove prilike u budućnosti, FSU pruža mogućnost da istovremeno uspešno studiraju i nastave da grade svoju profesionalnu karijeru.

Studiranje i posao mogu da idu zajedno

Bez obzira na to da li planirate da ono što studirate postane vaše novo zanimanje, da li želite detaljnije da upoznate određenu oblast ili vam visoko školovanje otvara nove mogućnosti u poslu kojim se već bavite, nikada nije kasno da upišete fakultet koji želite.

Povratak na studije uobičajena je praksa u mnogim zemljama Zapadne Evrope i SAD, a po ugledu na prestižne svetske fakultete, sada je ta opcija dostupna i na FSU.

FSU vam omogućava posebne uslove da svoje studentske obaveze završavate uspešno, a da pritom vaš posao ne pati. Svesni vaših obaveza, pronaći ćemo najbolji model kako da zadržimo visok nivo kvaliteta nastave, bez obzira na puno radno vreme, porodičnu situaciju ili godine, jer svako zaslužuje priliku da nastavi svoje obrazovanje i usavršavanje.

Kome je namenjen ovako prilagođen studijski program:

Studiranje za zaposlene omogućeno je svim studentima osnovnih, master ili doktorskih studija. Budući studenti mogu biti:

• stalno zaposleni,
  • part-time zaposleni,
  • bez prethodnog završenog fakulteta,
  • sa diplomom osnovnih, master ili doktorskih studija,
  • svima koji su započeli studije pa odustali.

Izaberite smer i prilagodite ga svojim obavezama

Upiši odsek koji te interesuje: Likovne ili Dramske umetnosti, Grafički dizajn, Dizajn enterijera ili modni dizajn ili Produkciju i u dogovoru sa profesorima prilagodi studiranje svojim poslovnim obavezama.

Za više informacija o tome kako se konkretan studijski program prilagođava baš vašim obavezama i kakve su vam mogućnosti za upis pozovite 011/40-11-216 ili nam pišite na office@fsu.edu.rs.

Umesto da birate između studiranja i posla, izaberite oboje.