Nagrada „Beogradski pobednik” u rukama profesorke FSU Ljiljane Blagojević

/ / Vesti / 10. 11. 2020.

Još jedno priznanje je stiglo na adresu Fakulteta savremenih umetnosti. Nakon što je Petar Stanojlović pre mesec dana nagrađen „Zlatnom značkom”, još jedno ogromno priznanje pripalo je profesorki glume na FSU Ljiljani Blagojević.

Ona je dobila Nagradu „Beogradski pobednik” za 2020. godinu. Ova nagrada se dodeljuje pojedincima i organizacijama za natprosečne rezultate koje ostvare u svojoj branši.

Nagrada „Beogradski pobednik” pruža priliku da se pokažu dostignuća poslovanja i da se uporedi uspeh sa uspehom konkurencije. Od 2003. godine nagrađuju se pojedinci i organizacije koji su ostvarili značajne rezultate.

Nagrada za izvanredna dostignuća u profesiji

Ljiljana Blagojević našla se ove godine u probranom društvu uglednih glumaca, pisaca i novinara.

– Ovakve nagrade i priznanja mi mnogo znače, jer na taj način vidimo da nismo otpisani i da se naš rad prati – rekla je proslavljena glumica i profesorka glume na FSU Ljiljana Blagojević.

Među laureatima su, pored nje, ove godine bili i Ivan Bekjarev, Vlasta Velisavljević, pukovnik Slaviša Golubović, rediteljka Svetlana Drinjaković i mnogi drugi.

Pogledajte kako je bilo na dodeli nagrada u beogradskom hotelu „Radison blu”: