multimedijalni rad

Multimedijalni rad studentkinje FSU inspirisan brigom o najbližima u doba koronavirusa

/ / Vesti / 8. 04. 2020.

Kao i lepi događaji i nezaboravni momenti, i teške situacije umeju da budu velika inspiracija umetnicima.

umetničko delo studentkinje FSU

Studentkinja prve godine multimedija na Fakultetu savremenih umetnosti Mina Kaljević dobila je inspiraciju u danima izolacije i kućnog karantina u kojem se nalaze starije osobe, naše bake i deke.

Ona je u okviru predmeta Uvod u stvaranje multimedijalnog dela kod doc. dr um. Vojislava Klačara odlučila da kreira multimedijalno delo, koje je nazvala „Šećeri”, a koje nas podseća na to da u ovim okolnostima treba da budemo odgovorni i da se brinemo o našim bližnjima.

Pogledajte video i uživajte u umetnosti studentkinje FSU, koja zajedno sa svojim kolegama ovih dana sve svoje fakultetske obaveze obavlja online.