Uspešno ste se prijavili za Dane savremenih umetnosti!

Čestitamo, obezbedili ste svoju ulaznicu za Dane savremenih umetnosti! Sa njom ćete imati mogućnost da besplatno ispratite sve događaje koje Fakultet savremenih umetnosti organizuje ovog leta.

Dani savremenih umetnosti otvoreni su 1. juna.

Dani se nastavljuju 8. juna na Fakultetu savremenih umetnosti (Svetozara Miletića 12), kada će biti upriličena izložba svih radova pristiglih na Veliki konkurs za srednjoškolce kreativce. I ovog leta čeka vas dosta predstava studenata glume koje ćete moći da pogledate potpuno besplatno.

Ovogodišnje Dane savremenih umetnosti zaokružiće Velika godišnja izložba studenata FSU, koja se otvara 30. juna, a trajaće tokom celog leta.

Dobra vest jeste da je ulaz na sve ove događaje uz ulaznicu potpuno besplatan.

Kao dodatni bonus, prijavljeni ste i na poklon-bilten Fakulteta savremenih umetnosti „Kako postati umetnik budućnosti?”. Preko ovog besplatnog biltena slaćemo Vam korisna uputstva, izveštaje, pozive na seminare, predavanja i konsultacije, termine prijemnih ispita i pripremne nastave, kao i vesti sa Fakulteta savremenih umetnosti. Ukratko, sve što bi moglo da Vas interesuje ako želite da postanete savremeni umetnik.

Zapamtite: možete se odjaviti bilo kada, jednim klikom miša iz svakog biltena koji dobijete.

Fakultet savremenih umetnosti – mesto gde umetnost i tehnologija govore zajedničkim jezikom

Fakultet savremenih umetnosti  je jedinstven umetnički fakultet sa tradicijom dugom više od 20 godina. Školujemo kreativce iz oblasti likovnih umetnosti, glume, dizajna, produkcije, muzičkih komunikacija, kao i kreiranja sadržaja. Profesori na FSU su iskusni profesionalci i poznata imena u svetu umetnosti.

Osnovne studije:

Master studije: