Uspešno ste se prijavili za kreativnu radionicu na FSU!

Uspešno ste se prijavili za učešće na jednoj od besplatnih kreativnih radionica – FSU Creative Art Workshop – na Fakultetu savremenih umetnosti (Svetozara Miletića 12, Beograd).

Ne zaboravite, učešće na radionicama je potpuno besplatno.

Očekuje vas mnogo druženja sa kreativnim ljudima sličnih interesovanja, a svi učesnici dobiće i sertifikat o učešću.

Kao dodatni bonus, prijavljeni ste i na poklon-bilten Fakulteta savremenih umetnosti „Kako postati umetnik budućnosti?”. Preko ovog besplatnog biltena slaćemo Vam korisna uputstva, izveštaje, pozive na seminare, predavanja i konsultacije, termine prijemnih ispita i pripremne nastave, kao i vesti sa Fakulteta savremenih umetnosti. Ukratko, sve što bi moglo da Vas interesuje ako želite da postanete savremeni umetnik.

Zapamtite: možete se odjaviti bilo kada, jednim klikom miša iz svakog biltena koji dobijete.

Fakultet savremenih umetnosti – mesto gde umetnost i tehnologija govore zajedničkim jezikom

Fakultet savremenih umetnosti  je jedinstven umetnički fakultet sa tradicijom dugom preko 25 godina. Školujemo kreativce iz oblasti vizuelnih umetnosti, glume, dizajna, multimedijalne produkcije, muzičkih komunikacija, kao i savremenog novinarstva. Profesori na FSU su iskusni profesionalci i poznata imena u svetu umetnosti.

Osnovne studije:

Master studije: