Akademija lepih umetnosti i multimedija

Studentski portal »

Da li je FSU pravi umetnički fakultet za vas?

1. Zbog čega ste odlučili da umetnost bude vaš životni poziv?
    Izaberite jedan odgovor.

2. Od kvaliteta obrazovanja koje steknem na fakultetu u velikoj meri zavisi moja buduća karijera. Koliko se slažete sa ovom izjavom?
    Izaberite jedan odgovor.

3. Šta je to što pravi umetnički fakultet treba da vam priušti?
    Izaberite jedan odgovor.

4. Reputacija obrazovne ustanove u kojoj se školujete je od velike važnosti.
    Izaberite jedan odgovor.

5. Profesori, šefovi klasa i asistenti na umetničkom fakultetu moraju biti izabrani po:
    Izaberite jedan odgovor.

6. Da li imate dovoljno samopouzdanja kako biste se odvažili da upišete umetnički fakultet?
    Izaberite jedan odgovor.

7. Da li verujete da je Akademija lepih umetnosti i multimedija pravi izbor za vas?
    Izaberite jedan odgovor.

• Hvala Vam što ste izdvojili vreme da popunite test. Vi spadate u grupu retkih ljudi. Ambicioznih i praktičnih, istovremeno. Samo upišite svoje osnovne podatke. Sutra ćemo Vam poslati stručnu procenu u vidu kratkog izveštaja, koja će Vam olakšati izbor programa na Akademiji lepih umetnosti i multimedija i pomoći Vam da započnete svoje usavršavanje.
    Ime:
    Prezime: